X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Facebook

Novinky a upozornění

Běžíme v omezeném testovacím režimu e-shopu - vychytáváme mouchy a dopracováváme informace. Dokumenty Vám ale naformátujeme :).

Děkujeme za pochopení.

Nově pro Vás máme v nabídce formátování dokumentů a jejich jazykovou kontrolu.

Půjčovna nosítek

MANDUCA PRO ROK 2021 NEDOSTUPNÁ.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Máme pro Vás nachystány nosítka Manduca k vyzkoušení na víkend či dlouhodobějšímu užívání např. na dovolené.

Pro aktuální dostupnost prosím volejte +420 608 839 756 (pracovní dny 9:00-16:00) nebo napište dotaz na obchod@slonecek.cz.

V současné chvíli máme k dispozici Manducu v hnědém provedení Chocolate z limitované edice biobavlny.

Prosím, pozor na změnu možnosti osobních odběrů. Přestěhovali jsme se, v Brně Židenicích již není možné Manducu vyzvedávat, ani vracet. K dispozici je nyní vyzvednutí na Vinohradech na ulici Čejkovická - pouze v ranních hodinách. Nové místo je v Holubicích u Brna, kde je možné se zastavit po domluvě v různých časech. Pokud chcete doručit Mandcu osobně po Brně, volte možnost Rozvoz domů. Mimo Brno a Holubice zasíláme Českou poštou nebo PPL, podmínky jsou níže.

 

O Manduce více zde<<

Cena půjčení nosítek Manduca

  • 1 až 3 dny - 150 Kč, každý další celý den plus 50 Kč, možnost vrácení až následující den dopoledne do 12,00 bez poplatku za daný den. Vrácení je možné pouze v pracovní dny, tj. pokud si nosítko půjčíte ve čtvrtek na tři dny, je možné jej vrátit až v pondělí, celková cena je tedy 200,- za půjčení.
  • 6 až 7 dní - 300 Kč, každý další započatý den plus 40 Kč , možnost vrácení až následující den dopoledne do 12,00 bez poplatku za daný den.

Vrácení je možné pouze v pracovní dny, po předchozí domluvě dne a času! Dále viz. níže.

Podmínky půjčení a vrácení nosítek

  • Při zapůjčení se skládá vratná kauce v hotovosti v aktuální prodejní ceně nosítka (2 500 Kč), při vrácení je vrácená kauce snížená o půjčovné.
  • Nosítko předáváme čisté, totéž očekáváme při přebírání. V případě znečištění či vrácení nosítka špinavého, účtujeme smluvní poplatek 200 Kč za vyčištění. Nosítko perte na 30°C.
  • V případě mechanického poškození (silné znečištění, utržený popruh, proříznutí atp.) nosítko nepřebereme a zůstává Vám. Bude Vám vystaven doklad o koupi.
  • K nosítku zapůjčujeme Návod pro správné nošení dítěte.
  • Vrácení je možné pouze po předchozí domluvě v pracovní dny na adrese Holubice 379, Holubice 683 51 nebo v ranních hodinách před ZŠ Čejkovická v Brně-Vinohrady. Vyzvednutí nosítka námi na jiné adrese je zpoplatněno a dle našich časových možností (viz. služba Rozvoz po Brně či Rozvoz v okolí Holubic u Brna).

 

Podmínky pro ty, kteří si nemohou pro nosítko osobně přijet:

Nosítko nově také zasíláme i mimo Holubice.
Pokud budete mít o zapůjčení zájem, je potřeba předeme na účet zaslat vratnou kauci 2500 Kč + 110 Kč za dopravné. Doba zapůjčení začíná běžet ode dne odeslání (den, kdy nosítko předáme dopravci) a končí dnem, kdy nosítko opět fyzicky obdržíme (přebereme jej od pošty či jiného dopravce). Vrácení nosítka je na Vaše vlastní náklady. Cena zapůjčení Vám bude odečtena od vratné kauce a zaslána zpět na účet. Všechny doklady o zaplacení Vám pošleme na Váš e-mail. Nosítko předáváme čisté, totéž očekáváme při přebírání. V případě znečištění či vrácení nosítka špinavého, účtujeme smluvní poplatek 200 Kč za vyčištění. Nosítko perte na 30°C.
V případě mechanického poškození (silné znečištění, utržený popruh, proříznutí atp.) nosítko nepřebereme a zůstává Vám. Bude Vám vystaven doklad o koupi. K nosítku zapůjčujeme Návod pro správné nošení dítěte.

 

Prosím, berte v úvahu, že jsme prozatím pouze e-shop s možností osobního vyzvedávání objednávek a předávání nosítek Manduca. Rádi Vám ohledně nošení poradíme, ale zkoušení a předvedení nošení dítěte v nosítku u nás není možné. Níže naleznete videa, jak správně používat nosítko Manduca. Děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu o koupi nosítka<< z naší nabídky do týdne od vrácení, bude Vám prodejní cena snížena o částku zaplacenou za půjčení. Nelze kombinovat s žádnou další akcí či slevou a vždy jen na jeden produkt. Proto si raději ten týden uschovejte doklad o půjčení.

 

Přejeme příjemné nošení

Nosítko Manduca k zapůjčeníNosítko Manduca k zapůjčení

 

Jak správně dát novorozeně do nosítka Manduca

Zdroj:Youtube.com

 

Tipy na nosítko Manduca

Zdroj:Youtube.com