počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
počítadlo přístupů
celkem: 464554
Facebook

Partneři

Novinky a upozornění
 

28.2.2017 „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

6.1.2016 Velký výprodej skladových zásob plenek, prsních vložek, bodýček, čepiček Haipa-daipa atd. Více v sekci Výprodej. Akce platí pouze do vyprodání zásob. Sleva 5 %-20%.

 

 
nejprodávanější produkty
Nobilis Tilia LIPOVÁ SADA
Vánoční sada
889,00 CZK
nejnovější produkty
Nobilis Tilia ZIMNÍ ROZJÍMANÍ
Vánoční nabídka
169,00 CZK
Nobilis Tilia SADA ROZMAZLOVACÍ
Vánoční sada
739,00 CZK

Půjčovna nosítek

Máme pro Vás nachystány nosítka Manduca k vyzkoušení na víkend či dlouhodobějšímu užívání např. na dovolené.

Pro aktuální dostupnost prosím volejte +420 608 839 756 (pracovní dny 9:00-16:00) nebo napište dotaz na obchod@slonecek.cz.

V současné chvíli máme k dispozici Manducu v hnědém provedení Chocolate z limitované edice biobavlny.

Prosím, pozor na změnu možnosti osobních odběrů. Přestěhovali jsme se, v Brně Židenicích již není možné Manducu vyzvedávat, ani vracet. K dispozici je nyní vyzvednutí na Vinohradech na ulici Čejkovická - pouze v ranních hodinách. Nové místo je v Holubicích u Brna, kde je možné se zastavit po domluvě v různých časech. Pokud chcete doručit Mandcu osobně po Brně, volte možnost Rozvoz domů. Mimo Brno a Holubice zasíláme Českou poštou nebo PPL, podmínky jsou níže.

 

O Manduce více zde<<

Cena půjčení nosítek Manduca

  • 1 až 3 dny - 150 Kč, každý další celý den plus 50 Kč, možnost vrácení až následující den dopoledne do 12,00 bez poplatku za daný den. Vrácení je možné pouze v pracovní dny, tj. pokud si nosítko půjčíte ve čtvrtek na tři dny, je možné jej vrátit až v pondělí, celková cena je tedy 200,- za půjčení.
  • 6 až 7 dní - 300 Kč, každý další započatý den plus 40 Kč , možnost vrácení až následující den dopoledne do 12,00 bez poplatku za daný den.

Vrácení je možné pouze v pracovní dny, po předchozí domluvě dne a času! Dále viz. níže.

Podmínky půjčení a vrácení nosítek

  • Při zapůjčení se skládá vratná kauce v hotovosti v aktuální prodejní ceně nosítka (2 500 Kč), při vrácení je vrácená kauce snížená o půjčovné.
  • Nosítko předáváme čisté, totéž očekáváme při přebírání. V případě znečištění či vrácení nosítka špinavého, účtujeme smluvní poplatek 200 Kč za vyčištění. Nosítko perte na 30°C.
  • V případě mechanického poškození (silné znečištění, utržený popruh, proříznutí atp.) nosítko nepřebereme a zůstává Vám. Bude Vám vystaven doklad o koupi.
  • K nosítku zapůjčujeme Návod pro správné nošení dítěte.
  • Vrácení je možné pouze po předchozí domluvě v pracovní dny na adrese Holubice 379, Holubice 683 51 nebo v ranních hodinách před ZŠ Čejkovická v Brně-Vinohrady. Vyzvednutí nosítka námi na jiné adrese je zpoplatněno a dle našich časových možností (viz. služba Rozvoz po Brně či Rozvoz v okolí Holubic u Brna).

 

Podmínky pro ty, kteří si nemohou pro nosítko osobně přijet:

Nosítko nově také zasíláme i mimo Holubice.
Pokud budete mít o zapůjčení zájem, je potřeba předeme na účet zaslat vratnou kauci 2500 Kč + 110 Kč za dopravné. Doba zapůjčení začíná běžet ode dne odeslání (den, kdy nosítko předáme dopravci) a končí dnem, kdy nosítko opět fyzicky obdržíme (přebereme jej od pošty či jiného dopravce). Vrácení nosítka je na Vaše vlastní náklady. Cena zapůjčení Vám bude odečtena od vratné kauce a zaslána zpět na účet. Všechny doklady o zaplacení Vám pošleme na Váš e-mail. Nosítko předáváme čisté, totéž očekáváme při přebírání. V případě znečištění či vrácení nosítka špinavého, účtujeme smluvní poplatek 200 Kč za vyčištění. Nosítko perte na 30°C.
V případě mechanického poškození (silné znečištění, utržený popruh, proříznutí atp.) nosítko nepřebereme a zůstává Vám. Bude Vám vystaven doklad o koupi. K nosítku zapůjčujeme Návod pro správné nošení dítěte.

 

Prosím, berte v úvahu, že jsme prozatím pouze e-shop s možností osobního vyzvedávání objednávek a předávání nosítek Manduca. Rádi Vám ohledně nošení poradíme, ale zkoušení a předvedení nošení dítěte v nosítku u nás není možné. Níže naleznete videa, jak správně používat nosítko Manduca. Děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu o koupi nosítka<< z naší nabídky do týdne od vrácení, bude Vám prodejní cena snížena o částku zaplacenou za půjčení. Nelze kombinovat s žádnou další akcí či slevou a vždy jen na jeden produkt. Proto si raději ten týden uschovejte doklad o půjčení.

 

Přejeme příjemné nošení

Nosítko Manduca k zapůjčeníNosítko Manduca k zapůjčení

 

Jak správně dát novorozeně do nosítka Manduca

Zdroj:Youtube.com

 

Tipy na nosítko Manduca

Zdroj:Youtube.com